Кіт у мішку: «Гелендваген», який виграла 17-річна уманчанка, виявився битим

Відомий російський блогер Гусейн Гасанов нещодавно розіграв серед своїх підписників у Instagram власний «Mercedes Gelandewagen». Переможницею стала 17-річна студентка з Умані Анастасія Хавруцька. Як виявилося, технічний стан автомобіля залишає бажати кращого. Крім того, за ним закріплено невиплачені штрафи. Про це йдеться на сайті 04744.інфо.

Screenshot 3

«Mercedes Gelandewagen» Гусейна Гасанова за останні кілька років тричі потрапляв у дорожньо-транспортні пригоди. Про це повідомив портал Avtocod, який перевірив автомобіль по базі.

56

«Виявилося, що у розіграного автомобіля було три власники та три ДТП. З 2016 року водії щороку потрапляли в аварії, внаслідок чого машину було сильно пошкоджено з кількох сторін. Крім того, у Гасанова назбиралося невиплачених штрафів на суму в 9,5 тисяч рублів», ― пише сайт lenta.ru.

q1h95MlS

За словами експертів, яких опитав портал Avtocod, Гусейн Гасанов хотів позбутися автомобіля, тож вирішив використати його для заробітку та накрутки підписників.

гелендваген Хасанчика 1

Варто зазначити, що з моменту оголошення розіграшу аудиторія російського блогера зросла на кілька мільйонів людей.

гел001

Нагадаємо, що Гусейн Гасанов пообіцяв передати Анастасії Хавруцькій ключі від автомобіля, якщо вона особисто приїде за ними у Москву.

Березень 24, 2019 в 11:12 / Переглядів: 241

Теми: Події,Суспільство,Черкащина