Черкащанка отримала два роки ув’язнення через загибель чотирьох дітей

Черкащанка отримала два роки ув’язнення через загибель на пожежі своїх чотирьох дітей.

Трагедія сталася в селі Драбівці, Золотоніського району в грудні 2017 року. Жінка розпаливши грубу, залишила без нагляду своїх малолітніх дітей та пішла до знайомої вживати алкогольні напої. Під час її відсутності, відбулося займання і пожежа через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. В результаті пожежі загинуло четверо дітей віком від 1 до 8 років.

Обвинувачена 28-річна жінка в судовому засіданні свою вину визнала повністю, щиро розкаювалася. Пояснила, що в день трагедії нагодувавши дітей, закрила їх і поїхала в магазин, потім до матері, а згодом заїхала до подруги де вживала алкогольні напої. Коли повернулася, побачила багато диму, дітей не чула, відразу побігла до сусідів за допомогою, викликала пожежну і швидку.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Золотоніської РДА повідомила, що в липні 2018 року обвинувачена позбавлена батьківських прав щодо її двох дочок.

Захисник обвинуваченої просив суд врахувати наявність пом’якшуючих обставин та суворо не карати його підзахисну і звільнити її від відбування покарання з випробувальним терміном.

Обставинами, які пом’якшують покарання обвинуваченої визнано щире каяття та активне сприяння у розкритті злочину. Прокуратура також не оспорювала фактичні обставини кримінального провадження.

В результаті, Чорнобаївський районний суд виніс вирок, яким засудив обвинувачену до двох років позбавлення волі за ст. 166 ККУ. Максимальне покарання за цією статтею передбачає п’ять років ув’язнення. Вирок може бути оскаржений протягом тридцяти днів в Апеляційному суді Черкаської області.

Березень 3, 2019 в 10:55 / Переглядів: 461

Теми: Події,Суспільство,Черкащина