Ботнар розповів про землю свого батька в Соснівці

Ботнар розповів про землю свого батька в Соснівці

 

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар прокоментував надання його батькові дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельної ділянки.

“Черкаська міська рада системно підтримує учасників російсько-української війни та членів їх родин. Мій батько є учасником російсько-української війни і має законне право претендувати на землю. Він звернувся до міської ради, був розроблений проект рішення, який одноголосно підтримали на сесії. Жодного депутата міськради я не просив голосувати за це питання, навіть свободівців. Свідомо дистанціювався від цього питання, щоб потім уникнути будь-яких розмов про лобіювання. Я навіть цю земельну ділянку в очі не бачив”, – відзначив Юрій Ботнар у коментарі Zmi.ck.ua.

За його словами, Андрій Ботнар у майбутньому планує побудувати там житло, оскільки нині живе й працює у Черкасах. Площа ділянки – 0,1 га.

“Раніше батько відмовився від земельної ділянки в Соснівці, оскільки на неї претендував інший учасник АТО. Так вийшло, що перетнулися його інтереси та інтереси іншого військового. Тому він зробив крок назад. А через деякий час знайшов іншу вільну земельну ділянку”, – відзначив заступник міського голови.

Як розповів Юрій Ботнар, Черкаська міська рада з початку 2016 року ухвалила 120 позитивних рішень стосовно забезпечення законного права учасників війни на землю. А 31 січня цього року міська рада провела сесію із земельних питань, де було ухвалено ще кілька десятків рішень щодо учасників бойових дій. Так, з 28 земельних питань стосовно УБД депутатами було передано учасникам війни 7 ділянок і підтримано 21 рішення про дозвіл на розроблення документації на отримання таких ділянок.

Лютий 20, 2019 в 11:34 / Переглядів: 257

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина