Олег Винник став досягненням “промислового туризму” Криворізької міськради

Чиновниці виконкому міськради пишаються візитом Олега Винника в Кривий Ріг. У проекті рішення, поданого на  засідання сесії міськради начальницею Управління економіки Тетяни Підпалько, написано, що одним з досягнень для туризму в Кривому Розі за 2018 рік був візит Олега Винника, пише Politeka.

Раніше редакція сайту Перший Криворізький опублікувала звіт про виконану в 2018 році роботу криворізьких чиновників, які працювали над створенням синергетичного ефекту розвитку туристичної індустрії.

У тексті звіту щодо виконання у 2018 році Програми розвитку промислового туризму в Кривому Розі чиновниця зазначила, що успішною промоцією промислового туризму стала ознайомча екскурсія з індустріальними об’єктами міста, організована підприємствами для українського співака Олега Винника.

Далі цитуємо текст документа:

«Співакові презентували квітковий годинник і провели екскурсійну подорож до« залізного серця Кривбасу »- кар’єру ПГЗК. Там на нього чекала несподівана можливість побувати за кермом БілАЗа вантажопідйомністю в 120 тонн. За результатами екскурсії Винник в фейсбуці опублікував відеоролик, який до кінця 2018 року подивилися понад 23 тисяч раз ».

Депутатка Шишка під час доповіді запитала чиновницю: «Ви написали, скільки переглядів набрало відео зі співаком Олегом Винником, який сфотографувався на тлі БілАЗа. А є інформація про кількість переглядів путівника інвестора, який розміщується на офіційному сайті ».

Підпалько відповіла, що в 2018 році путівник переглянули понад 7 тисяч разів.

Лютий 15, 2019 в 16:03 / Переглядів: 218

Теми: Події,Суспільство,Черкащина