Голова апеляційного суду Черкаської області поновився на посаді

Голова апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко через суд поновився на посаді. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Велика палата Верховного суду задовольнила мою апеляційну скаргу скасувала рішення Касаційного адмністративного суду у складі Верховного суду від 26.04.2018 року та визнала замовне незаконне рішення ВККС від 27.06.2017 року протиправним. Рішення ВККС від 27.06.2017 року «Про внесення подання до Вищої ради правосуддя про звільнення Бабенка В.М. з посади судді скасоване.

Без сумніву це перемога не тільки моя, а сотень колег, друзів, соратників, які вірили у справедливість. Я вдячний усім за підтримку протягом цих років. Сили добра перемогли. Не дивлячись на шалений тиск, погрози, замахи на життя, поширення неймовірної кількості недостовірної інформації у ЗМІ, сотні скарг у Генеральну прокуратуру, Раду суддів, ВРП, Уповноваженого з прав людини, десятки інспекцій та комісій – операція «Бліц-кріг» по захопленню апеляційного суду провалилась.

Маселко знову піднімає істерію про світову змову проти нього, але він та такі як він вимушені визнати, що брехня викрилась і вони з тріском програли. Сьогодні буду насолоджуватися разом з хорошими, добрими, кваліфікованими, порядними друзями, а потім розпочнемо нову битву і обов’язково захистимо інших колег.”

Нагадаємо, 27 червня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів внесла подання про звільнення з посади Володимира Бабенка. Його звинувачували у тиску на суддю Сергія Бондаренка. З огляду на це, а також посилаючись на серію недружніх вчинків голови суду щодо Бондаренка, він, Роман Маселко та народні депутати звернулися зі скаргою до ВККС. Своє право займати високу посаду Володимир Бабенко відстояв у Великій палаті Верховного суду.

Лютий 15, 2019 в 11:29 / Переглядів: 412

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина