Трьом черкащанам загрожує покарання за виготовлення фальсифікату

Троє черкащан у гаражі влаштували підпільний «горілчаний завод»
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області направили в суд обвинувальний висновок стосовно організаторів підпільного виробництва алкогольного фальсифікату. Про це інформує відділ комунікацій головного управління ДФС у Черкаській області.

У рамках досудового розслідування було встановлено, що члени злочинного угрупування, до складу якого входило троє мешканців Черкас, із квітня до грудня минулого року в гаражному приміщенні на території міської станції технічного обслуговування автомобілів обладнали підпільний цех із виробництва фальсифікованого алкоголю.

Готовий фальсифікат зберігали в тому ж гаражному приміщенні та реалізовували споживачам, використовуючи для перевезення два автомобілі.
За результатами санкціонованого обшуку вилучено 1,5 тис. літрів фальсифікованої горілки та понад 2,8 тис. літрів фальсифікованого коньяку, розлитих у пластикові пляшки і бочки різного об’єму, а також обладнання для незаконного виготовлення фальсифікату і два автомобілі, які використовувалися для його транспортування, орієнтовною вартістю понад 1,7 млн грн.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу із конфіскацією та знищенням незаконно виготовленої продукції.

Лютий 11, 2019 в 10:49 / Переглядів: 162

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина