На Черкащині лісівники вивчають технологію вирощування глив

Незважаючи на зимові холоди, в Звенигородському лісництві на Черкащині збирають врожаї тепличних грибів. Гливи тут почали вирощувати минулого року за ініціативою директора лісгоспу Анатолія Проценка, пише ukurier.gov.ua.

«І хоч технологію догляду у всіх тонкощах ще тільки відпрацьовують, вже до кінця року зібрали 400 кг глив. Особливих витрат нова справа не вимагає, зате одержаний прибуток уже становив 7,5 тис. грн. Нинішнього року планують значно його перевершити», — повідомляють в лісгоспі.

Реалізовують вирощені гливи у торговельній мережі Черкащини. Завдяки тому, що гриби вирощено на екологічно чистому субстраті рослинного походження, їхні плодові тіла не накопичують у собі важких металів і токсичних речовин.

Довідка: згідно з останніми дослідженнями, поживна цінність цих грибів дуже висока. Вони за деякими параметрами перевершують навіть білий гриб та лисички. Багатий вміст незамінних амінокислот прирівнює поживну цінність глив до м’ясо-молочних продуктів. Крім того, в них міститься дуже багато білків і мало жирів. Вони сприяють очищенню організму від холестерину.

Лютий 8, 2019 в 19:33 / Переглядів: 144

Теми: Черкащина