Уманський міський голова знову попався на корупційній махінації

На підставі перевірки Національним агентством з питань запобігання корупції щорічної декларації міського голови Олександра Цебрія прокуратурою Черкаської області було відкрито кримінальне провадження за статтею 366 КК України: Службове підроблення.

Встановлено, що міський голова будучи особою уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, у декларації за 2016 рік не вніс відомості про набуття права користування на автомобіль TOYOTA LAND CRUISER 200 з номерним знаком СА 2077 ВХ. Фактично автівка належить братові мера, Цебрію Павлу, але користується нею уманський мер. Натомість автомобілем TOYOTA Camry 2.4 з номером 8282, який в декларації значиться як власність Олександра Цебрія, користується його брат.

Відповідно до встановлених фактів в кінці січня НАЗК винесло рішення про повну перевірку декларації Уманського міського голови.

Дозволимо собі пожартувати, що вартісний подарунок, можливо, по-братськи Павло Цебрій прислав із в’язниці.

Нагадаємо, Цебрій Олександр Володимирович значиться у базі Відомостєй з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Підставою тому є судове рішення №33/793/57/15 від 27.03.2015 року за складом корупційного правопорушення “Неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів”.

 

Лютий 6, 2019 в 17:34 / Переглядів: 2717

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина