У Черкасах можуть тимчасово призупинити навчання

У школах Черкас можуть тимчасово зупинити навчання

У Черкасах можуть призупинити навчальний процес у школах. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради, передає ВІККА.

З метою запобігання поширення епідемії респіраторних захворювань та грипу серед населення міста, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради на засіданні ухвалила рішення рекомендувати департаменту освіти та гуманітарної політики і керівникам навчальних закладів повністю або покласово призупиняти навчальний процес за умови відсутності 20% і більше від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ.

Головуючий на засіданні, заступник міського голови, перший заступник голови комісії Ігор Волошин наголосив, що міська влада, керівництво шкіл має оперативно та своєчасно реагувати на зазначену ситуацію з захворюваністю дітей.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник за останній тиждень у місті захворіло на грип та ГРВІ майже 2,1 тисяча осіб, більша половина з них − діти.

Лютий 4, 2019 в 21:06 / Переглядів: 819

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина