У центрі Черкас жорстоко побили літнього чоловіка

У центрі Черкас жорстоко побили літнього чоловіка

Про побиття старенького в центрі Черкас написав на ФБ Діоніс Афоніч, передає Провінція.

Вийшов оце я півгодини назад за кавою до ДОСАФу. Поки чекав що її зроблять, стою мерзну і бачу дідуся на зупинці з сумками, це о 3 годині ночі то. Стоїть бідолаха мерзне, намагається до когось зателефонувати. Мені це здалося трохи дивним. Забираю каву, підходжу і запитию – “Доброї ночі, з Вами усе добре?” І бачу що ні, таки не добре. Дідусь стоїть мало того що змерзлий то ще й побитий. Розпитую, виявляється – ЙОГО ПОБИЛА ЗГРАЯ ЯКИХОСЬ СУЧИХ СИНІВ. Натовп підійшов, запитали у дідуся закурити а потім почали бити, повалили його на землю і гамселили. Порвали сумку з пожитками, з якими він ішов додому. І він оце стоїть уже багато годин, мерзне і не може прийти до тями. Толком більше нічого не хоче говорити. Живе десь на Гулака-Артемовського з іншим пенсіонером який є сліпим. Подзвонити до когось щоб прийшов, допоміг, чи забрав – нема… Дочка у польщі живе. Це все що він розповів. На пропозицію викликати поліцію – відмовився. Швидку – теж.

Я його впустив погрітися, зробив йому чаю. Думаю що робити далі.

Руки у нього побиті, голова в крові, певно теж розбита, ніс побитий, і це тільки те що видно, кров, рани, гематоми…

…Так, дідусь ішов трішки випивший – чути амбре, але це хіба привід? Нападати на людину, тим паче старенького дідуся? Таким тваринам і приводу не потрібно… Зграя шакалів… Напали на беззахисного старого чоловіка, який завідомо не дасть здачі…

…Викликав швидку та поліцію – Приїхали екіпажі поліції та швидкої – дуже швидко, за що їм окреме дякую. Розпитали у нього дещо та забрали у травмпункт. З розмови лікарів я зрозумів що у них підозра на струс та гематому в\на голові. Чоловікові дуже тяжко дісталося, говорить тяжко та невнятно, плутається в словах. Надіюся з ним буде усе гаразд.

Січень 29, 2019 в 16:07 / Переглядів: 713

Теми: Події,Суспільство,Черкащина