Майновий комплекс, який було повернуто в державу, продають з молотка

РВ по Черкаській області оголосило аукціон з продажу ЄМК колишнього ДП – фірми «Оризон – Транс» через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі». Підприємство розташоване у м. Сміла, вул. Промислова, 13. До складу ЄМК входять будівлі та споруди, у тому числі: адмінбудівля з підвалом 515,2 кв. м; виробничі приміщення 1169,0 кв. м; автозаправочна станція 14,8 кв. м; ангар 481,5 кв. м; підземні ємності та ін. А також меблі та інвентар, автотранспортні засоби, машини та обладнання. Стартова ціна – 1,148 млн грн без ПДВ.

Кінцевий термін подачі заяв – 24 січня 2019 року до 20:13.

У листопаді минулого року завдяки позиції прокуратури в ході здійснення контролю стану виконання судового рішення забезпечено реальне виконання рішення господарського суду Черкаської області, яким розірвано договір зберігання державного майна, укладений між Регіональним відділенням Фонду Державного майна України по Черкаській області та Науково – виробничим приватним підприємством «ДАК – Електропром», у зв’язку з порушенням відповідачем зобов’язань за вказаним договором.


Прокуратурою встановлено, що приватне підприємство, яке зобов’язане забезпечувати зберігання державного майна, а саме цілісного майнового комплексу вартістю 11,5 млн. грн., протиправно здійснювало у переданих на зберігання приміщеннях господарську діяльність і використовувало їх у власних цілях, що суперечило умовам укладеного договору та порушувало інтереси держави.

Виявивши вказаний факт у ході досудового розслідування кримінального провадження, прокурор звернувся з позовною заявою до суду за захистом державних інтересів в порядку господарського судочинства, яка була судом задоволена.

Не цей час згідно акту приймання-передачі єдиний майновий комплекс колишнього державного підприємства – фірми «Оризон-Транс» загальною площею 2 193 кв.м вартістю 11 500 тис. грн. повернуто державі.

Січень 24, 2019 в 13:22 / Переглядів: 705

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина