У черкаському приватному дитсадку похворіли діти

18 січня з комунального некомерційного підприємства “Черкаська міська інфекційна лікарня” ЧМР надійшло три екстрених повідомлення про випадки гострої кишкової інфекції. Захворілі діти є вихованцями приватного дошкільного навчального закладу, що розташований по вулиці Зінченко, інформує прес-служба ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

Всі хворі діти госпіталізовані до інфекційної лікарні з попереднім діагнозом “Гострий гастроентероколіт”, де їм надається відповідна медична допомога.

Фахівці Черкаського міського відділу Державної установи “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України” провели епідеміологічне розслідування випадку групового захворювання.

З метою встановлення причин його виникнення спалаху та локалізації і ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено бактеріологічне та вірусологічне обстеження персоналу дошкільного навчального закладу та контактних дітейна кишкову групу інфекцій.

Проведено заключну дезінфекцію. Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.

Січень 22, 2019 в 13:00 / Переглядів: 181

Теми: Події,Суспільство,Черкащина