Daily Archives: Січень 11, 2019

На Черкащині відкрили регіональний навчально-практичний агроцентр

Січень 11, 2019 в 09:44

Переглядів: 326

На Катеринопільщині в селі Мокра Калигірка відкрили новий регіональний навчально-практичний центр сільськогосподарського напрямку. Про це пише Діловий регіон. Його діяльність сприятиме розв’язанню проблем професійної підготовки і продуктивної зайнятості сільської молоді, забезпечення належної якості професійно-технічної освіти, підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів відповідно до потреб регіонального ринку праці. Урочистості з нагоди відкриття навчально-практичного центру сільськогосподарського напрямку, що діятиме […]

Фермерське господарство на Черкащині побудувало фруктосховище

Січень 11, 2019 в 08:37

Переглядів: 563

Фермерське господарство «Червона Калина-С» (Черкаська область) у 2018 році збудувало сховище для зберігання фруктів місткістю до 250 тонн. Про це повідомили у Черкаській облдержадміністрації. Фермерське господарство обробляє 850 га землі. Займається вирощуванням зернових і технічних культур, а також садівництвом – має яблуневий сад.

Уманську школярку знайшли мертвою у власному домі

Січень 11, 2019 в 08:33

Переглядів: 1104

Прикрий випадок стався 9 січня. 15-річну дівчину без ознак життя виявили її рідні. Про це пише Громадське: Умань. Як стало відомо, дівчина навчалася у школі №7, проживала з бабусею. Смерть настала після того, як школярка напилася невідомих медичних препаратів. Причини самогубства встановлюються.