Правоохоронці здійснили напад на депутата міської ради від “БПП”

8 січня працівниками ГУ НП в Черкаській області була здійснена спроба безпідставного затримання депутата Христинівської міської ради Дмитра Бадьорного із застосуванням грубої сили. Інцидент стався ввечері, коли потерпілий повертався додому.

Як розповів Дмитро Бадьорний, він саме заїжджав автомобілем у свій приватний двір, коли до нього під’їхали працівники поліції. Вони зробили зауваження депутатові за те, що у його транспортного засобу був несправний один із габаритів. Той відповів, що знає про несправність, і перечити не стане, якщо правоохоронці зроблять йому зауваження або складуть відповідні матеріали.

Але полісмени почали грубити та стверджувати, що депутат знаходиться у стані алкогольного сп’яніння, хоча той не давав підстав так до себе звертатися або ж сумніватися у власній адекватності. З цього почалася словесна перепалка. На вимогу Дмитра Бадьорного показати документи і номери жетонів полісмени категорично відмовилися, мотивуючи це тим, що вже їх демонстрували, хоча насправді цього не робили.

Тим часом до дому потерпілого під’їхав ще один автомобіль правоохоронців. Як стверджує депутат, копи  з Черкас були на автомобілі”Шкода” сірого кольору з номерним знаком 0758, а також прибув поліцейський “Пріус”. Коли він спробував здійснити відеофіксацію поведінки правоохоронців, ті накинулися на нього з кулаками просто у приватному дворі. Під час спроби затримання Дмитро Бадьорний отримав травми плеча, про що має документальне підтвердження.

Коли ж все-таки з полісменами вдалося домовитися про проходження перевірки на наявність алкоголю в крові за допомогою алкотестеру “Drager”, апарат показав нулі. Тестування проводилося в присутності двох випадкових свідків. Після цього копи без пояснень та без складання протоколу повернули документи постраждалого його дружині і поїхали геть.

Під час затримання у дворі депутата поліціянти поламали кущі рослин

Зауважимо, що схожа ситуація відбулась 2 листопада з головою Христинівської міської ради Миколою Наконечним. Його також зупинили черкаські поліціянти: близько 5 патрулів так само намагалися знайти причину зупинки у перевірці на вміст алкоголю в крові, але голова також виявився в тверезому стані.

Дмитро Бадьорний, депутат Христинівської міської ради від партії “БПП”, вважає такі дії правоохоронців політичним замовленням і тиском з боку керівництва району. Свого часу він мав зауваження до роботи певних посадових осіб, зокрема їх корупційні діяння.

 

Нагадаємо, навесні минулого року на знак протесту проти чергових корупційних оборудок, в яких фігурує голова Христинівської РДА Денисюк Людмила Миколаївна, троє депутатів вийшли в фракції “БПП”, що призвело до її розпаду. І на сьогоднішній день Христинівщина – єдиний район в області, де немає фракції “БПП”.

Чого хотіли добитися правоохоронці – невідомо, але своїми діями вони лише знецінюють своє звання і втрачають довіру громадян.

Січень 10, 2019 в 08:12 / Переглядів: 1189

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина