Під російські санкції потрапили фізичні та юридичні особи з Черкащини (перелік)

25 грудня Російська Федерація оприлюднила розширений перелік українських компаній та осіб, що потрапили під спеціальні економічні санкції. Про це пише Громадське: Умань.

Тепер цей список охоплює 567 фізичних осіб та 75 компаній.

З переліку фізичних осіб під санкції потрапили двоє уродженців УманіМамчур Юлiй Валерiйович 1971 р.н., Ренський Сергiй Олександрович 1970 р.н.

Крім цих осіб список поповнили ще 9 вихідців з Черкаської областіТрегубенко Сергій Семенович 1974 р.н., Войцеховська Світлана Михайлівна 1959 р.н. з Чигирина, Косюк Юрiй Анатолiйович 1968 р.н. з Катеринополя, Тупицький Олександр Миколайович 1963 р.н. з Черкаського району, Шаповал Вiторiя Валентинiвна 1973 р.н. зі Смілянського району, Геращенко Iрина Володимирiвна1971 р.н., Долженков Олександр Валерійович 1983 р.н., Петренко Олег Миколайович 1973 р.н. та Юзькова Тетяна Леонiдiвна 1963 р.н. з Черкас.

Також у списку значиться Народний депутат України Яценко Антон Володимирович, обраний до Верховної Ради по виборчому округу №200 по Черкаській області.

Серед юридичних осіб  Черкащини з боку РФ санкції накладено на 3 підприємства: публiчне акцiонерне товариство “Азот”, публiчне акцiонерне товариство “По газопостачанню та газифікації “Черкасигаз”, приватне акцiонерне товариство “Украгро НПК”.

Спеціальні економічні санкції проти України передбачають:

  • блокування (замороження) безготівкових коштів,
  • замороження електронних цінних паперів та власності на території Росії
  • заборону на переведення коштів за межі Росії.

26 Грудня, 2018 в 11:47 / Переглядів: 856

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про