На Черкащині посадовець міської ради розтратив понад три мільйони гривень бюджетних коштів

На Черкащині посадовець міської ради розтратив понад три мільйони гривень бюджетних коштів

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно посадовця Золотоніської міської ради та керівника підприємства, які обвинувачуються у заволодінні й розтраті більш як 3 млн. грн. 

Прокуратурою Черкаської області затверджено та до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням посадової особи виконавчого комітету Золотоніської міської ради та директора одного з товариств м. Харків у заволодінні й розтраті майже 3 млн. 200 тис. грн під час реконструкції полігону твердих побутових відходів для м. Золотоноша.

Слідством було встановлено, що посадовець Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради підробив документи, що містили інформацію. Це стало підставою для перерахування з бюджету близько 3 млн. 200 тис. грн, й розтратив бюджетні кошти.

Директор товариства підробила офіційні документи шляхом внесення до них неправдивих відомостей про наявність матеріалів, необхідних для виконання робіт з реконструкції полігону, та після перерахування з бюджету близько 3 млн. 200 тис. грн., заволоділа вказаною сумою, не виконавши жодних робіт.

За вчинене особам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Листопад 29, 2018 в 12:59 / Переглядів: 781

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина