На Уманщині діти-сироти отримали житло

Діти-сироти Іванна та Олександр, а також їхня сестра Євгенія Рибак, яка зараз уже повнолітня і взяла молодших під опіку, відтепер житимуть у новому помешканні.

Їм вручили ключі від соціального житла в селі Паланка Уманського району, — інформують в Уманській РДА.

Кошти в сумі 630,6 тис. грн на будинок район отримав згідно Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877.

Загалом із 44 пропозицій, що надійшли до обласної комісії, яка займалася відбором соціального житла для дітей-сиріт, було вибрано 15 об’єктів. 12 наразі уже придбали, до кінця року вирішаться питання і з іншими. Про це розповіла заступник начальника служби у справах дітей Черкаської ОДА Юніана Івашина.

Згідно цієї ж програми фінансуватиметься будівництво малого групового будинку у селі Собківка Уманського району. На це з державної субвенції передбачено 8,5 млн грн. Крім того, на виготовлення проектно-кошторисної документації в район направлено 300 тис. грн.

Листопад 23, 2018 в 11:06 / Переглядів: 336

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина