Поліція відкрила кримінальні провадження за фактом блокування доріг на Черкащині

Поліція відкрила кримінальні провадження за фактом блокування доріг на Черкащині

 

Водії на “єврономерах” влаштовували вчора, 20 листопада, всеукраїнський протест на кількох автошляхах у Черкаській області. Через це поліція вже відкрила кримінальні провадження в межах статті 279 ККУ.

Про це повідомляє прес-служба УПП в Черкаській області, передає http://zmi.ck.ua/

Наразі правоохоронці розслідують загалом п’ять проваджень, які відкриті за фактом блокування доріг у Черкаській, Рівненській, Чернігівській та Житомирській областях. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту і позбавлення волі.

Нині учасники продовжуть вимагати скасування законопроектів №8487 та №8488, які змінюють ставки акцизного податку на ввезення в Україну легкових автомобілів.

Станом на 21 листопада в низці регіонів держави тривають масові заходи. За попередніми підрахунками, вранці загальна кількість учасників у всій Україні становила понад тисячу осіб.

Рух на автошляхах, через блокування доріг водіями нерозмитнених автомобілів, залишається частково обмеженим у 7 регіонах держави: Волинській (с. Княгиніно, траса М-19), Житомирській (с. Грозино, траса М-07; с. Березино, траса М-06), Кіровоградській (с. Степове, траса Н-14), Львівській (с. Розвадів, траса М-06); с. Милятин, траса М-06), Одеській (Біляївський р-н., с. Дачне, траса М-05), Полтавській (м. Кременчук) та Чернігівській областях (ПКПП “Яриловочі”, траса М-01).

Поліція наголошує: кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас закликає водіїв нерозмитнених транспортних засобів проводити акції протесту в межах правового поля, не порушуючи прав інших громадян.

У разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій, до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи.

Листопад 22, 2018 в 17:26 / Переглядів: 195

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина