Нещодавно Катеринопільська селищна рада на позачерговій сесії проголосувала за виділення 100 тисяч гривень атовцеві Костянтину Сулі на придбання житла. Про це пишуть “Вісті Черкащини“.

− Справа з виділенням матеріальної допомоги на придбанням житла атовцям, хоч і поволі, рухається, − розповідає секретар селищної ради Наталія Цехмістренко. − Досі з селищного бюджету отримав таку допомогу Борис Жоломко. (З районного ще кілька осіб: Вадим Бондаренко, Віталій Калюжний, Сергій Полікаренко та інші.) Тепер ми прийняли рішення, в порядку черги надавати щопівроку допомогу на придбання житла одному атовцеві у розмірі 100 тисяч гривень. Цього півріччя отримав Сула. Наступного – хто йде далі у черзі. На сьогодні залишилось ще 9 осіб.

− 5-го листопада мені повідомили, що гроші прийшли на рахунок, − каже Костянтин Михайлович. − Нарешті. За весь цей період з виділенням коштів я добряче стомився від бюрократичної тяганини, то якісь документи треба терміново подати, то ще щось. Але добре те, що добре закінчується.