Письменник з Черкащини презентує у Києві книгу про генерал-хорунжого Армії УНР Юрка Тютюнника

Видавництво “Ярославів Вал” та письменник Євген Стеблівський запрошують на презентацію роману “Генерал. Пророцтво Юрка Тютюнника”. Презентація розпочнеться 23 листопада, о 17-00 год. у Національному музеї літератури України (м.Київ, вул.Б.Хмельницького,11). Про це пише Козацький край.

Роман розповідає про великого українця, командарма УНР, уродженця Будища (Звенигородського району сучасної Черкащини) Юрія Тютюнника, про його перемоги і нищівні поразки.

Доля Юрка Тютюнника дивовижна. Внучатий племінник самого Тараса Шевченка. Генерал-хорунжий армії УНР. Брав гору над арміями «переможців світу» – Антанти: союзних військ Англії, Франції, Польщі, Сербії, Греції, Росії, Румунії. Тричі засуджений до смертної кари – з яких двічі зумів перевербувати на свій бік усю розстрільну команду…

Це захоплива історія про трагічне переплетіння боротьби, кохання і смерті.

Окрема гілка сюжету – про боротьбу ірландських повстанців за Україну, а ірландців українського походження – за Ірландську республіку. Адже доля наших країн дивовижно схожа – віковічна боротьба проти імперій – Російської та Британської, нищення мови, страшні Голодомори, штучно створені імперцями. Ірландія у 1919-му році перемогла, і сьогодні ми повинні вивчати її поступ, щоб швидше досягти успіху…

Євген Стеблівський  — український письменник, журналіст, волонтер. Уродженець м.Звенигородка Черкаської області. Автор романів «Звенигора. Шабля на комісара», «Кіборги. Сага про воїнів», «Дорогою до схід сонця», «Завтра може не бути» та ін.

Листопад 19, 2018 в 10:47 / Переглядів: 150

Теми: Події,Суспільство,Черкащина