Сестри з Умані готові до участі у національному чемпіонаті України з кондитерського мистецтва

Не так давно ми розповідали про 23-річну Марину Собко з Умані: кондитер завдяки власній професійній майстерності досягла висот і потрапила  до вісімки кращих кондитерів України за версією проекту “Король десертів” телеканалу 1+1.

Тоді ж Марина поділилася з нами власною мрією: представляти Україну на чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва у Франції в 2020 році. І ось така бажана поїздка стала на крок ближче – уманчанка у фіналі першого відбіркового туру національного чемпіонату України серед жінок. Про це пише Громадське Умань.

Наступний вирішальний етап відбору відбудеться 28 грудня. Із 12 претендентів на першість лишиться лише 8, які будуть приймати участь у чемпіонаті України.

“Чемпіонат дуже серйозний і відповідальний, дуже складний і справедливий. Тільки кращі із кращих займуть місця членів журі і строго судитимуть учасників”, – розповідає кондитер.

Усі учасники отримали завдання: представити на огляд скульптуру із шоколаду. Саме цей конкурс вирішить долю творців солодкого мистецтва.

“У мене є місяць на підготовку. Місяць, щоб створити кращу скульптуру. Поки я не можу сказати, що це буде, але скажу інше: я постараюся зробити її максимально креативною, незвичною і стильною.”

Варто зауважити, що разом з Мариною за першість боротиметься її старша сестраТамара Собко. Тож наші красуні не зупиняються на досягнутому і упевнено крокують до вершини свого власного Олімпу.

“Конкуренції між нами абсолютно немає. Сестра навпаки дуже рада за мене, що я в 12-ці. Насправді все буде дуже цікаво, але вибір залишається за суддями. Ми максимально проявимо свою майстерність. Якщо чесно, ми в такій ситуації вперше, але, не дивлячись ні на що, ми завжди підтримуємо одна одну. Мені морально легше, коли я відчуваю підтримку сестри, тим більше, коли вона поряд,” – поділилася своїми переживаннями Марина Собко.

Матимемо велику надію, що зовсім скоро імена уманчанок зазвучать на міжнародному рівні, а поки радіємо разом з родиною Собко і віримо в їх перемогу!

Листопад 18, 2018 в 11:53 / Переглядів: 152

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина