Черкащанка, яка через хворобу втратила єдиного сина, хоче присвятити себе добрим справам

Відому сторінку у Фейсбуку «Стасик, живи!!!» ви можете знайти тепер під назвою «СТАНЯШИК, НАШ АНГЕЛ!!!» 1 вересня 6-річний Станіслав Лисенко став янголятком.

Його мама катеринопільчанка Юлія Тищенко прагне не лише зберегти про свого дорогого хлопчика пам’ять у людських серцях, але й допомогти хворим дітям, пише Містечко над Тікичем. Як ще не так давно допомагали її Стасикові: в 4-річному віці дитині діагностували пухлину мозку, лікувати погодилися тільки в Турції.

Сторінку «СТАНЯШИК, НАШ АНГЕЛ!!!» важко читати, вона насичена горем і відчайдушними криками про допомогу.

«На Рівненщині 2-річний хлопчик восьмий місяць бореться за своє життя»

«Шановні колеги! В однієї з наших співробітниць – старшого державного виконавця Шполянського відділу ДВС Богдани Тишкевич сталася біда: трирічна донечка Надійка захворіла на гострий лімфобластний лейкоз . Зараз вони з мамою перебувають у Черкаському онкологічному диспансері. Лікування дуже дороговартісне, тому родині вкрай потрібна наша допомога. Давайте допоможемо маленькій Надійці одужати!»

«Борис дуже очікує на інвалідний візок і все має надію на старенький працюючий комп’ютер! Стамбул, Анкара, Ізмір , Анталія чекаємо на Вас! Дуже вдячні всім за турботу про Бориса, небайдужість».

«Третя операція… Христинка тримається… нам дуже потрібні ваші молитви! Прошу дайте Служби за здоров’я! Нам потрібне чудо… зараз Христинка вириває свій шанс на життя, її сила, її зброя, її надія-це наша з вами віра в неї, молитви і добрі справи які ви робите і пошепки присвячуєте порятунку Христинки»

«МОЛОДА МАМА З ЧЕРКАЩИНИ ПОТРЕБУЄ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ НА БОРОТЬБУ З РАКОМ КРОВІ»

Нещодавно Юлія Тищенко розповіла у соцмережі про свій намір творити добро, допомагати знедоленим дітям. А надихнула на прийняття цього рішення волонтерка з Чернівців Марта Левченко.

«Не наважувалася написати, думала чи зрозуміють мене правильно…..- пише Юлія, – та маю знайомих, з яких хочеться брати приклад і долучатися до цієі справи по своій силі!!! Після 10 жовтня 2018, після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!

В нас залишилися підгузки, перев‘язочні матеріали, серветки, одноразові пелюшки, одяг, іграшки , т.д… Я хочу поїхати до ЦЕНТРУ ДОБРА МАМИ ТА ДИТИНИ в Чернівці, завезти що маю і, можливо, хтось має бажання долучитися!

Долучитися дуже легко і розкажу коротко чому…. Місто Добра це Мрія Марти Левченко, пані Марта засновниця фонду «Я МАЙБУТНЄ УКРАІНИ (ЯмУ)»,вона тендітна матуся прекрасної квіточки, вона віддалася цій справі сповна, або ще й більше чим може людина!!! Місто Добра – це прихисток для матусь з діточками, які потерпали від насилля в сім‘і, в яких немає даху над головою, для мам, які не мали належного виховання і хочуть змінитися, щоб стати для своїх кровиночок найкращими… Фонд тримається саме на не байдужих людях, яким не байдужа доля інших!!! Лікування, харчування, засоби гігієни, одяг, взуття і т.д., ці дітки отримують від небайдужих людей!!! Прохання, якщо є можливість принести, що маєте, я із задоволенням це передам особисто пані Марті. Або є можливість відправити новою почтою:

Чернівці, Нова пошта, склад 6, Левченко Марта, 0502436971!!!

Кожна одежинка, з якої виросла Ваша дитинка – це як знахідка для знеездолених, так само одяг для матусь – це також все лежить на плечах Фонду. Робити добро легко!!! Пачка серветок, памперсів, мило, шампунь і т.д., пачка гречки, рису, манки, макарон, олія і т.д.!!! Продивляючись відео прямих ефірів пані Марти, бачимо, як же зайченятка її обсідають, коли вона приходить, як вони радіють кожній іграшці, кожній смачній страві, серце крається….вони такі щирі, мацьошки і впевнені, що завтра їх смачно нагодують, одягнуть, бо пані Марта зі шкіри винирне, щоби це все було!!! Хто має запитання чи пропозиціі, я відкрита до спілкування!!!

Наразі будинок Центру Добра мами та дитини орендований, але вже пройдений довгий і тернистий шлях, щоб Місто Добра мало власну будівлю. Будівлю придбали і ремонт розпочато, хто як може, так і долучається. Хто вікно придбав, хто цементу, хто піску…з миру по нитці!!! Ціни шалені, всі ми це знаємо, будівництво рухається, та складно, бо не вистачає коштів, а їх ще треба і треба!!! Ви можете допомогти збудувати вічне! «Місто добра» для бідних матерів та дітей в Україні.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “Я МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ”, код ЄДРПОУ 37830229 в АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ” МФО 380805, рахунки: 26000564544(EUR); 26005564538(USD); 26009564534(UAN)

Призначення платежу : місто Добра»

Карта Приват Банку 5218 5722 2057 6008 (спеціально для Міста добра) Левченко Марта

Вражають пости у Фейсбуку і самої Марти Левченко. Перед її самопожертвою у прагненні допомогти і дітям, і їхнім матусям хочеться схилити голову…

«Є одна закономірність… діти вміють радіти найменшим проявам життя.., – пише в одному з дописів Марта. – Вони приймають все, тільки б мама була поруч… єдине, що їх лякає і бентежить їх – це мама в небезпеці….

«Марта я так переживала, дихати не могла, бо мами не було 3 дні вдома, що вона там їла, де ночувала…., чи не побили знов….». Це мені розказує 10-ти річна Мар’янка про свою найдорожчу маму, яка страждає на алкогольну залежність…. і ні докору, ні образи, тільки хвилювання…. за маму…

Тому, якщо хочете зробити світ дітей світлішим, рятуйте їх мам, знаходьте їх мам, ставте на ноги їх мам, підтримуйте їх мам, допоможіть отримати освіту чи роботу їх мамам…

P.S. Понад 70 мам в Центрі Доброти «Мрія Марти» отримали підтримку, а це більше 130 щасливих світів дітей… Дякую кожному, хто допомагає».

Листопад 17, 2018 в 13:58 / Переглядів: 335

Теми: Події,Суспільство,Черкащина