Таємне життя Уманського Митрополита

Сучасну російську церкву роз’їдають гординя, розбещеність і гроші. Ще за Алексія ІІ майбутній  патріарх Кирило був замішаний у скандалі, пов’язаному з торгівлею тютюном. Без митних зборів пан Гундяєв провозив через кордон як гуманітарну допомогу великі партії сигарет фірми «Філіп Морис», які поступали в Данилів монастир. У митних документах було зазначено, що продавцем сигарет є Московська патріархія. До тютюнового бізнесу притягнута й рідня нинішнього патріарха.  Його сестра Лідія Леонова має близько 300 тютюнових структур. Під опікою патріарха також макаронна фабрика в Смоленську. Московська патріархія має комерційний банк «Пересвєт», який зосередив величезні капітали. На сьогодні Московська патріархія – потужна бізнесова імперія, що займається торгівлею тютюном, алкоголем, алмазами, нерухомістю, туристичним і готельним бізнесом.

 

Комерційна структура Московської патріархії придбала в Москві супермаркет «Скобелевський», а потім продала його за два мільярди рублів. Це лише невелика частина того, чим насправді займається патріарх Кирило, якому цих грошей панічно не вистачає, й він уже давно носиться з ідеєю законодавчо закріпити церковні збори з кожного громадянина Російської Федерації. Статки Кирило має відповідні: шість резиденцій, безліч квартир, годинники  за сотні тисяч доларів, потяги та яхти. Живе – як у Бога за пазухою. Та ще й має двох напівофіційних коханок.

 

Багато хто з священиків Московського патріархату намагається  в усьому наслідувати патріарха Кирила. Серед них – митрополіт Уманський і Звенигородський Пантелеймон. Забувши про заповіді Божі, владика намагається отримати від життя максимум задоволення та насолод.  Поки старенькі бабусі несуть до церков копійчину, митрополит намагається, приховавши своє справжнє життя,  демонструвати  скромність та богобоязненість.

А от у Києві священик  живе, як кажуть,  – по максимуму. Має  коштовне авто, на пальне для якого витрачаються кошти, які дорівнюють річним пенсіям десятків пенсіонерів.

Належить митрополитові й дороговартісна  трикімнатна квартира у елітному районі за адресою вулиця Саперне поле, Буд. 5-А, кВ. 113.

Зроблено у квартирі й відповідний ремонт. Бачили б прості віряни, куди пішли гроші, які жертвувалися ними на  церкву!

 

Треба ж митрополитові і «розслабитись». А він, кажуть,  це діло полюбляє. Й алкоголем аж дуже вже зловживає. Та й до заборонених насолод, які Господь  називає содомітським гріхом (себто до хлопчиків), небайдужий. Прихожани ж не бачать!

Так  і живе дворушник-митрополіт подвійним життям. Перед вірянами – скромний та порядний, а насправді, як і більшість гундяєвських попів, задовольняє усі свої примхи та забаганки.

В Україні вистачає храмів, де можна молитися Господу, а не слухати застарілі ідеологічні сепаратистські проповіді  священиків-лицемірів. Варто зрозуміти, що  Московський патріархат – церква, з якою в України немає майбутнього. Православ’я і Московська патріархія – далеко не одне й те саме. А служителі Української православної церкви Московського патріархату, які знайдуть у собі сили порвати з цією церквою, мають пам’ятати, що служінням злу вони назавжди втратять себе і свій шлях до спасіння. То чи варто чіплятися за таку згубну і неблагородну справу, як це робить митрополит Пантелеймон?

 

Листопад 17, 2018 в 13:02 / Переглядів: 681

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина