Маршруток у Черкасах містянам поки чекати не варто: стала відома позиція перевізників

Маршруток у Черкасах містянам поки чекати не варто: стала відома позиція перевізників

 

Більшість перевізників у Черкасах не мають договорів із міською радою. Для проведення конкурсу необхідно близько трьох місяців. Наразі маршрутники не мають права перевозити містян, йдеться на сайті http://zmi.ck.ua/

На цьому під час прес-конференції наголосив черкаський юрист Валерій Макєєв, який представляє інтереси восьми перевізників.

На запитання журналістів, на якій підставі тоді перевізники вже рік обслуговують більшість маршрутів у місті без договорів юрист відповів: “Це вже інше питання”.

За його словами, тариф про 4 грн був затверджений 6 січня 2017 року, тоді паливо коштувало вдвічі дешевше.

Офіційний представник перевізників заявив, що через бездіяльність міської ради, яка з грудня нічого не робить, щоб врегулювати питання зміни тарифу, й не проводить конкурс, на неї подано позов до Черкаського окружного суду. Розглядатиме його суддя Тимошенко.

“Хоч є дві ухвали цього суду на користь міської ради, але я суд поважаю і сподіваюсь на справедливе рішення”, – сказав Макєєв.

Наразі, аби перевізники випустили на маршрути автобуси, юрист пропонує міській раді ухвалити тимчасовий договір на три місяці. За цей час провести конкурс. А також встановити тариф у розмірі 6 грн.

Хоча, за його словами, економічно обгрунтований тариф, поданий певними перевізниками – 7 та 8 грн.

“Тролейбусники покривають тільки 20% усіх перевезень. Скільки б не випустили тролейбусів – це проблему не вирішить.

Такі вулиці, як наприклад, Залізняка,  Благовісна нічим не забезпечать”, – сказав представник перевізників.

Листопад 13, 2018 в 14:01 / Переглядів: 554

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина