Стало відомо, скільки Україні коштує один ув’язнений

Стало відомо, скільки Україні коштує один ув язнений

Бюджетні витрати на утримання одного ув’язненого в Україні варіюються від 37 до 53 тисяч гривень, залежно від виправної установи.

В Україні бюджетні витрати на утримання одного ув’язненого складають до 53 тисяч гривень, але суми витрат варіюються залежно від конкретного виправного закладу. Про це заявив заступник міністра юстиції Денис Чернишов, повідомляє у вівторок, 6 листопада, Сегодня.

“Якщо ми будемо рахувати в цілому – це буде одна цифра, приблизно 37 тис. грн на рік. Якщо ми будемо брати до уваги конкретний заклад, а у нас були такі установи, де 30-35 в’язнів і 130 осіб персоналу, то чи буде ця цифра однаковою з тими, скільки витрачається на утримання в інших колоніях, які заповнені на 80%?” – зазначив він.

За його словами, у всьому світі враховується ще й амортизація тих будівель, в яких перебувають затримані.

“А у нас, якщо деякі будівлі були побудовані в 17 столітті, то яка амортизація? Вони замортизувалися ще за Австро-Угорської імперії. Торік я був на Міжнародному конгресі пенітенціаріїв в Лондоні і там взяв нідерландський буклетик за статистикою. Вони враховують середню вартість утримання одного місця на день. І є різна статистика залежно від специфіки: це установа загального режиму, психіатричний центр або ювенальна установа. Ми також повинні дійти до такої статистики, але у нас поки що не існує навіть єдиного реєстру засуджених”, – розповів заступник голови Мін’юсту.

Чернишов також нагадав, що торік Мін’юст поставив це питання перед урядом і отримав рішення уряду для створення єдиного реєстру засуджених.

“На сьогодні це як середня температура в палаті – 37-53 тисяч на рік витрачається на утримання одного ув’язненого”, – резюмував він.

Листопад 9, 2018 в 13:09 / Переглядів: 157

Теми: Аналітика,Економіка,Суспільство,Україна