”Я контужений на всю голову”: правопорушник вирвався із рук черкаських патрульних під час затримання

”Я контужений на всю голову”: правопорушник вирвався із рук черкаських патрульних під час затримання (ВІДЕО)

Правопорушник поскаржився на дії патрульних до Черкаської прокуратури. А там вже перевірять інцидент.

Про це інформує прес-служба патрульної поліції Черкаської області, передає http://zmi.ck.ua

Пригода трапилася 6 жовтня на вулиці Чигиринській, коли патрульні помітили авто, яке рухалось з технічною несправністю.  Поліціянти мали на меті зупинити кермувальника для перевірки, але він вперто не помічав спецмаяки і вже припаркувався біля свого двору по вулиці Надпільній.
Під час встановлення особи громадянина та обставин події чоловік поводив себе зухвало, агресивно, не виконував законні вимоги інспекторів й чинив опір. А також, намагався вдарити поліцейського.
Щоб припинити його незаконні дії, а також для забезпечення особистої безпеки правоохоронці застосували до правопорушника заходи фізичного впливу однак, той зумів вирватися.

Коли ж на місце події прибув ще один екіпаж, чоловік погодився з правопорушенням і відмовився від медичної допомоги, бо скарг не мав, і таки отримав постанову за ч.1 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки).

Також вже опісля інциденту чоловік почав заявляти, що є учасником бойових дій і має хвору 7-річну дитину, яка на першу годину ночі була вдома сама.

Вже за два тижні громадянин заявив до прокуратури про побиття.

Листопад 9, 2018 в 13:31 / Переглядів: 389

Теми: Події,Суспільство,Черкащина