Біля пам’ятника героям АТО в Умані викрали квіти

Біля пам’ятника героям АТО в Умані украли квіти
В Умані біля пам’ятника героям АТО зникли квіти, куплені міською громадою з нагоди його відкриття. Про це повідомляє волонтерка Вікторія Василенко, передає Уманський портал:
“Не так давно відбулося відкриття пам’ятника воїнам, які загинули, боронячи нашу країну!

Небайдужі тривалий час вели боротьбу з “базаром”, що утворився в парку! Побороли, здолали. Тішилася порядком і свіжими квітами!
Сьогодні, проїжджаючи повз, побачила і зрозуміла, що зникли з пам’ятника два горшки з хризантемами! Версія одна – їх забрали на продаж, а думок – мільйон! – з розпачем, гнівом і сумом повідомляє волонтер. Довгий час велися дебати та протистояння щодо торгівлі, яка велася біля пам’ятника. Згодом мерією міста було прийнято рішення щодо дислокації «блошиного базару» на територію ДІАЗ «Стара Умань».

Нагадуємо, що у день знаменних свят Дня захисників України та Покрови 14 жовтня уманська громада вшанувала світлу пам’ять героїв, які загинули на сході України, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Було відкрито пам’ятний знак 20-ти Героям Уманщини.

Шановні уманчани, давайте будемо свято берегти пам’ять про тих, хто ціною власного життя забезпечив нам мирне життя. Живі квіти – прояв поваги до пам’яті Героїв, і забирати їх – негідний вчинок, що не має виправдання.”

Листопад 5, 2018 в 12:07 / Переглядів: 403

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина