На Волині затримано розбійників із Черкащини, які вдавали з себе працівників поліції

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в області сплановано та проведено комплекс гласних та негласних заходів, в результаті яких контрольовано, в момент вчинення розбійного нападу на автомобіль потерпілих, затримано двох мешканців Черкаської області,які планували заволодіти коштами в сумі 20 тис. доларів США.

Зауважимо, що про підготовку злочину правоохоронці дізналися завчасно, що дало можливість затримати озброєних зловмисників, які використовували формений одяг працівників поліції, “на гарячому”.

Нині нападники затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні за попередньою змовою групою осіб розбою, спрямованого на заволодіння майном у великих розмірах, та самовільного присвоєння владних повноважень з використанням форменого одягу працівника поліції (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 353 КК України) і обрання їм запобіжних заходів.

Прокуратура Волинської області

Листопад 2, 2018 в 07:04 / Переглядів: 280

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина