На Черкащині річка поступово перетворюється на сморідне болото

На жаль, наша славна річка Гнилий Тікич зараз більше схожа на сморідне болото, настільки засмічене всілякими побутовими та промисловими відходами. На водойму просто болісно дивитися. І стає соромно, що тисячі людей, які живуть на берегах цієї річечки, які щодня проходять біля неї ставляться до її стану з такою байдужістю. Про це йдеться на сайті Вісті Черкащини.

Переймаючись проблемою річки, ми запитали про цю гостру проблему у кількох жителів Лисянки.

– Так, – ми теж, усі жителі вулиці Гоголя, що живемо за кілька десятків метрів від неї, стурбовані станом річки, – говорить громадський активіст Ольга Катан. – Мабуть, уже час місцевій владі подумати про розроблення кошторисної документації на її очищення та впорядкування в межах нашого містечка. Звичайно, кошти це немалі, Але потрібно звертатися до облради та облдержадміністрації, до районної влади та, мабуть, і до місцевих меценатів, адже справа це спільна, а спокійно дивитися на те, як гине річка і в якому вона стані перебуває зараз, уже не можна.

Своє бачення вирішення проблеми має і Микола Білоус: «Я щодня ходжу через місточок з центру до своєї вулиці і спостерігаю, стільки нападало у воду дерев, різного галуззя, хтось повикидав банки, пляшки, є чого гріха таїти, і дохлі тварини. То може, нам узятися всією громадою, а ми ж хочемо свою ОТГ, і навести порядок, бо скоро там і жаби не будуть жити».

Листопад 1, 2018 в 15:08 / Переглядів: 524

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина