У Золотоноші відкрили новий медичний центр “Здоров’я жінки”

У Золотоноші відкрили новий медичний центр “Здоров’я жінки”

Фото: Про все

Новостворений скрінінговий центр “Здоров’я жінки” 16 жовтня було урочисто відкрито в місті Золотоноша, пише Про все. Це п’ятий подібний заклад, який функціонує на Черкащині. Діяльність такого центру дозволить медикам вчасно та на ранніх етапах діагностувати доброякісні патології та злоякісні пухлини органів жіночої репродуктивної системи. 

У Золотоноші відкрили новий медичний центр “Здоров’я жінки”

Фото: Про все

У центрі компактно функціонують три кабінети: кабінет мамографії, кабінет УЗД та кабінет кольпоскопії. З початку своєї роботи у центрі, що розміщений при пологовому відділенні Золотоніської ЦРЛ та функціонує з червня 2018 року, 639-ом жінкам провели мамографічне обстеження, 400-ам жінкам зробили кольпоскопію та УЗД-дослідження.

Як розповіла в коментарі “Про все” заступник головного лікаря Золотоніської ЦРЛ Тетяна Козлова, вказаний скрінінговий центр, як і інші чотири в області, був створений за ініціативою обласного управління охорони здоров’я та КЗ “Черкаський обласний онкологічний диспансер”.

– Тут в одному приміщенні надаються всі необхідні послуги для діагностики жіночого здоров’я. Жінкам тепер не потрібно ходити по безлічі кабінетів в поліклініці, вони можуть прийти до цього центру й отримати необхідну допомогу й пройти комплексне обстеження протягом півтори-двох годин, – зазначила Тетяна Іванівна.

У Золотоноші відкрили новий медичний центр “Здоров’я жінки”

Фото: Про все

Один з ініціаторів проекту діяльності скрінінгових центрів “Здоров’я жінки”, головний лікар Черкаського обласного онкологічного диспансеру Віктор Парамонов повідомив, що такі центри вже функціонують у Черкасах, Умані, Смілі та Звенигородці. Відкриття ще одного центру готують також і в Чорнобаї.

–  Обладнання центру виявляє проблеми, онкологію та інші захворювання у жінок на ранніх стадіях, що сприяє ефективному лікуванню. Усі скринінгові центри інформатизовані. Дані кожної пацієнтки заносяться в електронну картку. База зберігається в обласному онкодиспансері. З його фахівцями працівники скринінгових центрів мають змогу консультуватися онлайн, – розповів пан Парамонов.

У Золотоноші відкрили новий медичний центр “Здоров’я жінки”

Фото: Про все

Під час урочистого відкриття центру голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий зазначив, що на його створення було витрачено близько 4,9 мільйони гривень, з них 3,6 мільйони – це кошти, надані ДФРР, 500 тисяч гривень – з бюджету Золотоніського району. Ще 800 тисяч гривень було виділено за сприяння Народного депутата України Владислава Голуба.

– Зараз в Золотоніській ЦРЛ триває ремонт пологового відділення. І ми сподіваємось, що в наступному році ремонт буде завершено. Наші жінки будуть народжувати та проходити обстеження в комфортних умовах. А лікарі та медичний персонал лікарні робить все, щоб  надавати якісні послуги своїм пацієнтам, – повідомив Олександр Анатолійович.

Жовтень 21, 2018 в 16:59 / Переглядів: 399

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина