На Черкащині районна влада забирає у школи новий автобус

У селі Голов’ятине Смілянського району Черкаської ­області районна влада хоче забрати шкільний автобус. Його придбали за кошти сільської ради. Натомість дадуть старий, що потребує ремонту. Батьки та вчителі протестують, пише Gazeta.ua 

— Я пішла в адміністрацію по талони на дизпаливо. Там мені сказали, що рішенням райради школи сусідніх сіл Голов’ятине і Сунки повинні обмінятися автобусами, — говорить директор Голов’ятинської школи Ольга Коломійчук, 67 років. — Аргументували тим, що в Сунках підвозитимуть більше учнів із двох сіл Плескачівка і Шевченко.

У Голов’ятинську школу ходять діти із селищ Залевки, Малий Бузуків і Гуляйгородок.

— Я відмовилася добровільно віддавати транспорт, — додає Ольга Петрівна. — Тоді до нас приїхали з відділу освіти. Почали доводити, що Сункам потрібний хороший автобус.

— Дирекція Сунківської загальноосвітньої школи звернулася з проханням дати їм новий автобус, бо стало більше учнів з інших сіл — всього 48, — говорить начальник відділу освіти Смілянської райадміністрації Василь Мельник, 47 років. — Нових даних про школярів ми не мали. За минулий рік автобусом підвозили 36 осіб. Тому виникло питання про обмін шкільним транспортом. Тепер вияснилося, що з 1 вересня в Голов’ятине підвозитимуть 42 дітей. Рішення переглянемо.

Жовтень 10, 2018 в 15:13 / Переглядів: 558

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина