На Уманщині збирають продукти для самотніх пенсіонерів

На Уманщині в селі Рижавка діє стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування. У цьому закладі проживають самотні пенсіонери, що не мають змоги забезпечити себе найнеобхіднішим: житлом, харчуванням, ліками. По суті це останнє пристанище для більшості дідусів та бабусь, які змушені доживати свій вік під наглядом соціальних працівників.

Про це пише Громадське: Умань.

Утримується установа за рахунок коштів місцевого бюджету, пенсійних відрахувань та благодійних коштів.

Щорічно протягом вересня – жовтня на Уманщині організовують благодійну акцію «Добро починається з тебе» по збору овочів та фруктів для надання допомоги мешканцям Рижавського стаціонарного відділення територіального центру.

Акція спрямована не тільки на те, щоб допомогти закладу заготовити овочі на зиму, а й привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку, закликати до милосердя.

Милосердя й увагу до підопічних необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Старість не обмине нікого. Для них – це не лише краплина уваги, але і океан доброти, невимовне почуття вдячності і щастя.

Цьогоріч керівництво закладу та району висловлює особливу подяку підприємцям та керівникам господарств: ФГ АФ «Базис» – Осадчому В.О., ПОСП «Уманський тепличний комбінат» – Гордію М.В.,  АФ «Орієнтир  Агро Б» – Бойку Р.Б., ФГ «Хорста» – Хорохоньку С.В., ФГ «Імпульс» – Пастушенку М.В.

 

 

Якщо ви маєте можливість допомогти самотнім пенсіонерам, завітайте за адресою: вул. Набережна, 59, с. Рижавка, Уманський район.

Жовтень 10, 2018 в 10:53 / Переглядів: 264

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина