Черкаські рятувальники долучилися до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на військовому арсеналі у Чернігівській області

Управління ДСНС України у Черкаській області, долучилося до роботи зведеного загону ДСНС України, який розгорнуто для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на військовому арсеналі у Чернігівській області. Про це повідомив речник ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.
Відповідно до розпорядження Голови Служби, черкаським рятувальникам доручено виконання завдань щодо додаткового матеріально-технічного забезпечення потреб зведеного загону.
Сьогодні транспорт Управління ДСНС зі спеціальним вантажем здійснив свій перший рейс з Черкас до селища Парафіївка, Ічнянського району, Чернігівської області, де розгорнуто базовий табір ДСНС.


До складу зведеного загону входять 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок, загальною чисельністю 105 чоловік на озброєнні яких є 39 одиниць спеціальної техніки.

Крім цього, у стані підвищеної готовності знаходиться черкаський зведений загін. Усі рятувальники забезпечені бойовим одягом, спорядженням, засобами індивідуального захисту та медичними препаратами.

Жовтень 10, 2018 в 09:14 / Переглядів: 242

Теми: Події,Суспільство,Черкащина