На розвиток закладів вищої освіти області виділили 4 мільйони

На засіданні Черкаської обласної ради ректорів, директорів вищих навчальних закладів обговорили результати вступної кампанії та зміни у фінансуванні ЗВО. Про це йдеться на сайті Діловий регіон.

Як розповів голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, обласна рада затвердила програму підтримки вищих навчальних закладів Черкаської області. За її рахунок на розвиток ЗВО уже спрямовано 4 млн. грн.

Голова Ради, ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко доповів присутнім про зміни у фінансуванні ЗВО І-ІV рівнів акредитації у 2019 році.

За його словами, цей порядок визначатиме механізм розподілу державним замовником обсягу видатків загального фонду державного бюджету на підготовку за державним замовленням молодших бакалаврів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів, аспірантів та докторантів в закладах вищої освіти.

Окремо голова Ради зупинився на освітніх вимірюваннях, які є засобом оцінки діяльності закладів вищої освіти та звернув увагу на важливості профорієнтаційної роботи.

 

Жовтень 8, 2018 в 10:35 / Переглядів: 95

Теми: Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина