У Черкасах студент викинувся з вікна

У Черкасах студент покінчив життя самогубством

2 жовтня студент-першокурсник ЧНУ імені Б. Хмельницького покінчив життя самогубством.

18-річний хлопець зістрибнув з вікна шостого поверху за адресою Крилова, 51

Речниця УПП у Черкаській області Зоя Вовк у коментарі vikka.ua повідомила, що хлопця із політравмою (перелом кінцівок, травми живота) госпіталізували до Третьої міської лікарні.

Як розповіла у коментарі виданню Вичерпно директор навчально-наукового інституту історії і філософії Наталія Земзюліна, хлопець проживав у селі Вереміївка Чорнобаївського району. 

Із 4-х тижнів навчання він відвідав лише два. Два останні тижні він пролежав у лікарні із виразкою шлунка. Вчора Сергія тільки виписали з лікарні й сьогодні він мав приступити до занять.

– Зранку він спілкувався з батьками, — розповіла Наталія Іванівна. — Вони проговорили ситуацію. Йому, скажімо так, легше не стало. Він переживав фізичну біль. Зрештою, вони порадилися, що до кінця тижня він ще походить до університету, а потім приїде додому і вони прийматимуть рішення, що робити далі.

Пані Наталія охарактеризувала Сергія як позитивного і комунікабельного. ЗНО він склав на високому рівні, проблем із навчанням не мав, окрім пропусків через хронічну хворобу.

Спочатку Сергій вступив до аграрного ВНЗ, де провчився півроку, але згодом вирішив, що його фах — це історія.

– Він був задоволений процесом навчання, ніяких претензій не мав, але ж провчився лише два тижні. Проте навіть коли лікувався, декілька разів приходив на семінари, тобто дуже відповідальний хлопчина був. Дуже шкода. Він мріяв стати археологом, — відзначила Наталія Земзюліна.

Жовтень 6, 2018 в 11:08 / Переглядів: 375

Теми: Події,Суспільство,Черкащина