Жоден із районів Черкащини на 100% не впорався із призовом військовослужбовців на строкову військову службу

На території Черкаської області розпочався призов на строкову військову службу. Наші призовники проходитимуть службу в Збройних силах України, Службі транспорту, Національній гвардії і Прикордонній службі. На жаль, явка призовників до дільниць незадовільна і з кожним роком погіршується, наголосив під час прес-конференції Євген Курбет, передає Вичерпно.

На даний період близько 20 тисяч призовників не з’явилося до призовних дільниць. Це пов’язано з міграцією населення, багато юнаків працюють за межами області, в інших країнах.

Жоден район на 100 % не готовий до призову. Лише в декількох районах план викладений на 70-80%, а такі райони як Монастирищенський і Черкаський виконали план по призову лише на 30%.

– Хотів би звернутися до рідних призовників, чоловіки, які призиваються на військову службу, до виконання завдань у зону АТО не залучатимуться, — наголосив Курбет.

За ухилення від призову знову передбачена як кримінальна так і адміністративна відповідальність. До адміністративної відповідальності за цей рік притягнуто майже тисячу осіб. Наступне завдання, яке виконується, це комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом.

Жовтень 6, 2018 в 10:46 / Переглядів: 93

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина