За порушення ПДР і уникнення штрафу черкащанка намагалася дати хабар патрульним

Закон один для всіх. Навіть не намагайтеся це повторити!

За порушення ПДР і уникнення штрафу черкащанка намагалася дати хабар патрульнимЩоб уникнути відповідальності, жінка запропонувала поліцейським неправомірну вигоду за невчинення ними дій, спрямованих на притягнення до відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення її сином. Сьогодні на вулиці Благовісній, поруч центрального ринку де встановлено знак 3.34 (зупинку заборонено), водій автомобіля ВАЗ-2106 припаркувався з порушенням Правил дорожнього руху. Під час винесення постанови до службового автомобіля підійшла жінка і кинула патрульній на переднє сидіння 1000 гривень.Працівники патрульної поліції припинили вказані незаконні дії та викликали слідчо-оперативну групу. Деталі події дивіться у відеоматеріалі та робіть висновки, бо за спробу дачі хабара Вам загрожує кримінальна відповідальність! Закон один для всіх. Навіть не намагайтеся це повторити!

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Thursday, 4 October 2018

Щоб уникнути відповідальності, жінка запропонувала поліцейським неправомірну вигоду за невчинення ними дій, спрямованих на притягнення до відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення її сином.

Про  це інформує прес-служба патрульної поліції Черкас.

Сьогодні на вулиці Благовісній, поруч центрального ринку де встановлено знак 3.34 (зупинку заборонено), водій автомобіля ВАЗ-2106 припаркувався з порушенням Правил дорожнього руху. 
Під час винесення постанови до службового автомобіля підійшла жінка і кинула патрульній на переднє сидіння 1000 гривень.
Працівники патрульної поліції припинили вказані незаконні дії та викликали слідчо-оперативну групу.

Жовтень 4, 2018 в 16:14 / Переглядів: 342

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина