В Умані фейкові прокурори вимагають від довірливих громадян гроші

Уманська місцева прокуратура попереджає про злочинну діяльність осіб, які представляються працівниками прокуратури та звертаються до громадян з незаконними вимогами чи пропозиціями вирішити питання за допомогою грошових коштів чи позичити їх.

Так, за повідомленням жителя м.Умань 03.10.2018 року невстановлені особи, представившись працівниками Уманської місцевої прокуратури, шляхом обману намагалися заволодіти грошовими коштами в сумі 6,5 тис. доларів США, але свої злочинні дії не довели до кінця з причин, що не залежали від їх волі.    Наразі правоохоронці з`ясовують всі обставини зазначеної вище події, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Попереджаємо, що зловмисники можуть діяти різними способами шахрайства, зокрема за допомогою телефону, зателефонувавши на місцеві чи мобільні засоби зв’язку, або через мережу «Інтернет». Тож прокуратура застерігає від різних видів шахрайств і закликає громадян бути обачними, не піддаватися на провокації та про вказані факти в будь-якій формі повідомляти правоохоронні органи.

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Жовтень 4, 2018 в 12:37 / Переглядів: 169

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина