Дебоширу з Монастирища, який побив виховательку, повідомлено про підозру

Повідомлено про підозру жителю м. Монастирище за вчинення хуліганських дій та нанесення тілесних ушкоджень виховательці дошкільного навчального закладу

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.296 КК України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю.

В ході досудового розслідування встановлено, що 35-річний житель м. Монастирище, 12 вересня 2018 року, близько 19 год. 00 хв., знаходячись на території ДНЗ «Золота рибка» в м. Монастирище, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, яка виразилась в  зневажливому ставленні до громадського порядку, та існуючих в суспільстві загальновизнаних правил поведінки і моральності, в присутності працівників та вихованців дошкільного навчального закладу, безпричинно почав образливо висловлюватися до вихователя, після чого продовжуючи протизаконні дії, рукою схопив останню за шию, стиснувши її та взявши за волосся, з прикладенням сили, відштовхнув в сторону, внаслідок чого потерпіла впала на землю, отримавши легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

На даний час вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: у разі доведення вини, особі загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років.

 

За інформацією Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури

Жовтень 4, 2018 в 12:30 / Переглядів: 516

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина