На Черкащині австрійський фермер побудує ще один свинокомплекс

Австрійський фермер Томас Бруннер має намір побудувати ще один свинокомплекс в Черкаській області. На даний момент підприємець вже розвиває один комплекс в с. Томашівка Черкаської області, де одночасно міститься близько 5 тис. голів свиней, передає Аграрний тиждень.

“У планах на найближчі пару років збільшити поголів’я мінімум в два рази – до 10 тис. голів. На базі нинішнього свинокомплексу можемо наростити поголів’я до 6,5 тис. голів. Також, в перспективі на новому свинокомплексі хочемо вирощувати 7-8 тис. голів свиней”, – розповідає фермер Томас Бруннер в інтерв’ю DELO.UA.

Він уточнює, що вже придбав непрацюючий тваринницький комплекс в Камянському районі Черкаської області, який має намір реконструювати під вирощування свиней без застосування антибіотиків.

“Поки там є тільки стара будівля колишнього колгоспу. Треба робити ремонт і закуповувати устаткування. Для реалізації подібного проекту знадобиться порядку $3 млн”, – уточнює фермер.

Паралельно з планами по реалізації другого свинокомплексу, Томас Бруннер має намір побудувати забійний цех при першому свинокомплексі, що дасть можливість спростити виробництво свинини і відкриє перспективу виробництва власної готової свинячої продукції.

29 Вересня, 2018 в 12:06 / Переглядів: 1078

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про