На лікування 15-річного шполянина мати витрачає до тисячі гривень щодня

15-річний Олександр Гегельський зі Шполи на Черкащині в Інституті раку в Києві лікує саркому правої гомілки. Хлопець пройшов 5 курсів хіміотерапії, переніс дві операції. Щодня на лікування потрібно близько 1 тис. грн.

“У лютому в сина почала боліти права нога. Лікар призначив примочки. Сказав, що був надкол ноги. Три тижні лікування нічого не дали, нога дуже розпухла. Нас направили в обласну дитячу лікарню. Там виявили саркому й перевели в онкодиспансер. Звідти – в Інститут раку, бо для відповідної хіміотерапії немає обладнання.

Саша пройшов п’ять курсів. 30 серпня йому видалили пошкоджену частину кістки і вставили імплантат. Він коштує понад 40 тисяч гривень. Грошима допомагали небайдужі люди. Ми їм за це дуже вдячні, бо не знаю, за що б я лікувала дитину.

На початку вересня в правій легені виявили метастази, тому 5 серпня була знову операція. Син важко переніс операцію. У лівій теж трохи є, але лікарі вирішують, робити знову операцію чи спочатку хіміотерапію. Я знову прошу людей, щоб допомогли на лікування. Я не працюю, бо доглядаю за 93-річною матір’ю. Зараз біля неї моя старша дочка, яка перебуває в декретній відпустці. З батьком дітей я давно розлучилася, бо пиячив. Родичів не маємо, тому надія лише на людей, що відгукнуться на допомогу Саші”, – розповіла Gazeta.ua мати Наталія Гегельська.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5168 7573 6499 4709 (мати Гегельська Наталія Іванівна).

Контакти рідної сестри Олександра Тетяни Пономаренко: 0 (63) 375 62 01.

Вересень 24, 2018 в 17:35 / Переглядів: 360

Теми: Суспільство,Черкащина