На Уманщині триває реконструкція автомобільного мосту

В Уманському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

Підрядне підприємство продовжує роботи із будівництва нової прогонової споруди шляхопроводу на даній ділянці дороги. Проведено монтаж залізобетонних балок прогонової будови шляхопроводу та ведуться підготовчі роботи до монтажу перехідних плит. Також проходиться влаштування армування для подальшого бетонування повздовжніх стиків між балками.


На підходах до шляхопроводу проходять земляні роботи зі сторони Вінниці – проводяться роботи влаштування земляного полотна, відсипання щебеневої основи і проводиться підготовка до влаштування шару посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю, обробленої цементом. Також розпочалися роботи із розбирання старого асфальтобетонного покриття зі сторони Умані.


Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Шановні водії!
Звертаємо вашу увагу на те, що на час реконструкції шляхопроводу на автодорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690, рух автомобілів дозволено лише спеціально влаштованою тимчасовою об’їзною дорогою.
Тимчасова об’їзна дорога з двома смугами руху, довжиною 1 км, розташована поруч із автодорогою М-12, для зручності водіїв та забезпечення руху усіх видів транспорту на ній влаштовано асфальтобетонне покриття.
Для забезпечення безпеки руху на автодорозі М-12 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.
Служба автодоріг області закликає водіїв – будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки.
Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області

20 Вересня, 2018 в 09:49 / Переглядів: 763

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про