Масова загибель риби на водосховищі Черкащини нанесла збитків на суму 285 млн грн

Недостатній вміст кисню – головна причина загибелі риби у акваторії річки Рось, що на Корсунщині. Такі результати проб води, взяті 10 вересня, повідомляє перший заступник начальника Державної екологічної інспекції центрального округу Сергій Поліщук. Про це йдеться у сюжеті телеканалу “Рось”.

Уздовж Стеблівської гідроелектростанції загиблу рибу прибило до берега. В очереті черевом догори плавають щуки, судаки, йоржі та окуні.

– Риба, яка гине сьогодні, опускається на дно, потім, коли вона вже підпухає, вспливає. Це не та риба, яка померла сьогодні або вчора. Це риба, яка померла 4-5 днів назад. Цей мор триває вже декілька тижнів, – розповідає житель Стеблева Олексій Муценко.

Гинути риба почала на початку серпня. Тоді проведені проби показали недостатній вміст кисню у воді. Повторний аналіз екологи провели 10 вересня.

– Біля Стеблева, на глибині чотирьох метрів, показник дорівнює нулю. Якщо брати вище на поверхні, то показник коливався від 3, 8-4 мг на децеметр кубічний, – зазначив перший заступник начальника Державної екологічної інспекції центрального округу Сергій Поліщук.

За підрахунками працівників Черкаського рибоохоронного патруля в акваторії Корсунь-Шевченківського водосховища завдано збитків на суму 285 млн грн.

19 Вересня, 2018 в 11:03 / Переглядів: 880

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про