На Черкащині визначили саме спортивне село

На вихідних Городище приймало фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2018» на призи Черкаської обласної ради, — інформує “Черкаський спорт”.

Увосьме титул «Найспортивніше село Черкащини – 2018» в чесній безкомпромісній боротьбі виборола команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, яка невдовзі вдруге захищатиме кольори Черкащини у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України» в смт Ворохта Івано-Франківської області.

Друге місце посіли учасники із с. Кочубіївка Уманського району, які ледь не створили сенсації, коли в ході перетягування канату з командою Хрестителеве виграли перше затягування, але потім поступилися двічі.Незважаючи на дощову негоду, змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2018» проведено і визначено переможців і призерів
Третя сходинка у команди села Кривоносівка Золотоніського району.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а команди в загальнокомандній першості кубками, Почесними грамотами обласної ради.

Відповідно до Положення проведення змагань, команди отримають грошові винагороди: за перше місце – 30 тисяч, за друге – 20 тисяч, за третє – 15 тисяч гривень.

Переможці та призери змагань «Найспортивніше село Черкащини – 2018»:

АРМСПОРТ (до 70 кг)
І місце Коваленко Ярослав с.Верхнячка Христинівський р-н
ІІ місце Косенко Владислав с.Кривоносівка Золотоніський р-н
ІІІмісце Грінько Павло с.Степанівка Драбівський р-н

АРМСПОРТ (до 90кг.)
І місце Данник Андрій с.Хрестителеве Чорнобаївський р-н
ІІ місце Демчинський Олександр с.Кривоносівка Золотоніський р-н
ІІІмісце Діденко Ігор с.Княжа Звенигородський р-н

АРМСПОРТ (90+)
І місце Івахненко Богдан с.Кочубіївка Уманський р-н
ІІ місце Науменко Роман с.Хрестителеве Чорнобаївський р-н
ІІІмісце Сивець Антон с.Сунки Смілянський р-н

ГИРЬОВИЙ СПОРТ
І місце Марчак Вадим с.Кочубіївка Уманський р-н
ІІ місце Орел Станіслав с.Верхнячка Христинівський р-н
ІІІ місце Сударик Олександр с.Хрестителеве Чорнобаївський р-н

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ (чоловіки)
І місце Головатий Микола с.Степанівка Драбівський р-н
ІІ місце Поліщук Сергій с.Кам’яний Брід Лисянський р-н
ІІІмісце Кравченко Олександр с.Майданецьке Тальнівський р-н

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ (жінки)
І місце Полярушенко Лілія с.Кочубіївка Уманський р-н
ІІ місце Заруба Дарина с.Хрестителеве Чорнобаївський р-н
ІІІмісце Валькова Катерина с.Мліїв Городищенський р-н

ШАШКИ (чоловіки)
І місце Богателя Дмитро с.Камяний Брід Лисянський р-н
ІІ місце Галич Павло с.Мліїв Городищенський р-н
ІІІ місце Кожушний Михайло с.Хрестителеве Чорнобаївський р-н

ШАШКИ ( жінки)
І місце Голова Любов с.Кочубіївка Уманський р-н
ІІ місце Годована Іванна с.Дзензелівка Маньківський р-н
ІІІ місце Демчинська Тетяна с.Кривоносівка Золотоніський р-н

ДАРТС(сільські голови)
І місце Ткаченко Василь с.Кам’яний Брід Лисянський р-н
ІІ місце Прокопенко Павло с.Новоселиця Катеринопільський р-н
ІІІмісце Микитенко Василь с.Мліїв Городищенський р-н

МІНІ-ФУТБОЛ
І місце с.Хрестителеве Чорнобаївський р-н
ІІ місце с.Кочубіївка Уманський р-н
ІІІмісце с.Княжа Звенигородський р-н

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ
І місце с.Хрестителеве Чорнобаївський р-н
ІІ місце с.Кочубіївка Уманський р-н
ІІІмісце с.Верхнячка Христинівський р-н

Вересень 19, 2018 в 10:46 / Переглядів: 737

Теми: Спорт,Суспільство,Черкащина