За корупційне діяння до адміністративної відповідальності притягнуто колишнього заступника голови органу місцевого самоврядування Маньківського району

Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури 17.09.2018 забезпечено участь у розгляді Маньківським районним судом Черкаської області адміністративного протоколу, пов’язаного з корупцією, відносно колишнього заступника голови органу місцевого самоврядування Маньківського району за ч.1 ст.172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Установлено, що будучи заступником голови органу місцевого самоврядування Маньківського району Черкаської області та відповідно п.п. «в» п.1 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, в порушення вимог ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин, несвоєчасно подав декларацію особи, яка припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (перед звільненням), чим вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за вчинення якого, передбачено ч.1 ст.172-6 КУпАП.

Постановою Маньківського районного суду від 17.09.2018 на вказану особу накладено адміністративне стягнення за вчинення адміністративного правопорушення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

 

 

 

За повідомленням Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури

19 Вересня, 2018 в 10:01 / Переглядів: 537

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про