Черкаські податківці вилучили понад 9 тис. літрів лікеро-горілчаних виробів

Черкаські податківці вилучили понад 9 тис. літрів лікеро-горілчаних виробів

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області з початку року на користь ДФС в судах вирішено 203 справи на 76 млн.грн. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів надійшло 32,7 млн.грн., у т.ч. 16,7 млн.грн. – внаслідок стягнення податкового боргу в судовому порядку та 11,7 млн.грн. від процедури банкрутства ГУ ДФС у Черкаській області.

Серед порушень, встановлених фактичними перевірками дотримання законодавства щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів: продаж фальсифікованих алкогольних напоїв у т.зв. «баклажках»; продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка; безліцензійна діяльність; торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні та тютюновими виробами – вищими від максимальних. За результатами перевірок застосовані штрафи на суму 2 млн. грн. Анульовано 360 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 273 – тютюновими виробами. 5 ліцензій анульовано за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

З початку року заходами ГУ ДФС у Черкаській області вилучено з незаконного обігу 973,5 дал. лікеро-горілчаних виробів, 3321 дал. спирту, 6924 пачок тютюнових виробів та 688,02 тонн нафтопродуктів.

17 Вересня, 2018 в 15:31 / Переглядів: 548

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про