Житель Христинівського району відповідатиме перед законом за отриману внаслідок шахрайських дій субсидію

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим жителем шахрайських дій, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст.190 (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) Кримінального кодексу Украни.

Досудовим розслідуванням установлено, що громадянин Д. з метою заволодіння грошовими коштами подав недостовірні відомості у декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, тобто шахрайським способом отримав надмірно виплачені кошти у сумі 10 140 грн. за період з 01.10.2017 року по 31.03.2018 року.

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури обвинувальний акт відносно вказаної особи затверджено та скеровано до суду.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 190 КК України передбачено покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

 

За інформацією Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури

13 Вересня, 2018 в 12:08 / Переглядів: 1041

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про