Жителям Черкащини надсилатимуть повідомлення про зниклих дітей

З 31 серпня у Черкасах та області запрацював спільний проект Національної поліції України та оператора мобільного зв’язку «Київстар» – «Пошук дітей». Черкаси стали дванадцятим містом України, де запроваджено даний проект.

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулась прес-конференція за участю начальника відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Черкаській області Юлії Суденко та менеджера зі зв’язків з громадськістю ПрАТ «Київстар» Анастасії Ковтун.

Як зазначила начальник відділу ювенальної превенції майор поліції Юлія Суденко, за останні роки вбачається збільшення кількості безвісти зниклих дітей. Так у 2016 році зареєстровано 201 заява і повідомлення про зникнення неповнолітніх, з яких 168 дітей розшукано протягом доби. У 2017 році зникло 251 неповнолітній, з них 225 – місцезнаходження встановлено за добу. З початку цього року вже зареєстровано 258 заяв про зникнення дітей.

– За час реалізації цієї системи, яка стартувала у 2017 році, компанією було розіслано 60 смс-сповіщень відповідного змісту. Усі діти були знайдені та повернуті додому і це є показник даного проекту. Користувачами цієї послуги на сьогоднішній день вже є 15 млн українців в 11 областях, і лише 6 тисяч громадян відмовились від отримання повідомлень про розшук. Це свідчить про небайдужість людей до таких ситуацій, – розповіла менеджер зв’язків з громадськістю ПАТ «Київстар» Анастасія Ковтун.

Алгоритм дії даного проекту полягає у наступному: після надходження до органу поліції факт безвісті зниклих дітей, працівники поліції під час виїзду за місцем проживання неповнолітньої дитини у батьків або законних представників відбирають згоду на розголошення даних дитини. Після чого поліція звертається до ПрАТ «Київстар» для інформування населення шляхом надсилання абонентам миттєвої розсилки смс-повідомлень з інформацією про зниклу дитину, яка надходить тим абонентам, що знаходяться у радіусі від 1 до 3 км від місця зникнення дитини. Якщо громадяни побачать розшукувану дитину, або володітимуть якоюсь інформацією про її місцезнаходження, то можуть зателефонувати на лінію «102».

Сектор комунікації поліції Черкаської області

 

6 Вересня, 2018 в 10:45 / Переглядів: 957

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про