На Христинівщині атовець побив односельчанку і кидався з кулаками на полісменів

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні по факту кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.345 КК України та ч.1 ст.342 КК України.

Встановлено, що житель одного із сіл Христинівського району, учасник АТО,  на законні вимоги працівників поліції відмовився надати пояснення факту по нанесення тілесних ушкоджень односельчанці, почав лаятись нецензурною лайкою та вчинив опір працівникам поліції, погрожуючи застосуванням невідомої зброї. Після чого цеглою пошкодив службовий автомобіль Христинівського відділення поліції Уманського ВП ГУНП в Черкаській області та наніс тілесні ушкодження працівнику Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області, який перебував на службі у форменому одязі.

Для затримання особи правопорушника було направлено працівників батальйону поліції особливого призначення. В подальшому останній був затриманий працівниками БПОП та в нього було вилучено кухонний ніж та іграшковий пістолет чорного кольору.

03.09.2018 зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 345 КК України — умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків та ч. 1 ст. 342 КК України — опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві під час виконання цими особами покладених на них обов’язків щодо охорони громадського порядку або уповноваженій Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 Довідково: санкцією ч. 1 ст. 342 КК України передбачено покарання у виді обмеження волі на строк до 4 років, або позбавлення волі на строк до 2 років та санкцією ч. 2 ст. 345 КК України передбачено покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

За інформацією Уманської місцевої прокуратури

6 Вересня, 2018 в 10:00 / Переглядів: 690

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про