Черкаси: під час пожежі із задимленого будинку врятовано та евакуйовано 10 людей

_3.png

2 вересня о 13:50 до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Прикордонника Лазоренка.

Одночасно із першим повідомленням, на місце пожежі за підвищеним номером виклику було спрямовано оперативний відділ, два пожежних підрозділи Черкаського гарнізону та спецтехніку аварійно-рятувального загону Управління.

6.png

Коли рятувальники прибули на місце події, їм довелось вирішувати одразу кілька важливих завдань. Крім боротьби із вогнем, що охопив квартиру на першому поверсі, та попередження поширення вогню на сусідні помешкання, найголовніше було організувати евакуацію та порятунок людей із вище розташованих поверхів, які через сильне задимлення були заблоковані у власних квартирах.

По встановленій автодрабині рятувальники на руках спустили з вище розташованих поверхів до низу немовля та трьох малолітніх дітей. Згодом було проведено і евакуацію їхніх батьків.

Snapshot_7.png

Через сходову клітину, у безпечне місце, поділившись власними дихальними масками, рятувальники вивели двох дорослих людей.

Загалом серед людей, яким під час роботи на місці пожежі допомогли рятувальники, – 6 дорослих та четверо дітей.

Пожежу в квартирі на першому поверсі було локалізовано через годину, а за 17 хвилин повністю ліквідовано.

Завдяки оперативним, мужнім та професійним діям рятувальників загиблих та травмованих на пожежі не було.

 

 

4 Вересня, 2018 в 10:53 / Переглядів: 495

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про